DZIEŃ KOBIET W NASZEJ SZKOLE

„ Świat bez kobiet
byłby jak ogród bez kwiatów”

 

Z okazji Waszego Święta – Dnia Kobiet pragniemy Wam złożyć płynące z głębi serca życzenia. Niech każdego dnia na Waszych twarzach gości uśmiech, a w Waszych sercach radość i szczęście. To dzięki Wam każdy dzień jest piękniejszy, a otaczający Nas świat staje się lepszy… tego i wiele innych ciepłych słów życzyli nasi mężczyźni dnia 9 marca br. wszystkim Paniom i Koleżankom.

Po długiej przerwie o godz. 1030 odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Kobiet, w którym uczniowie naszej szkoły zaprezentowali program artystyczny, ujawniając swoje zdolności aktorskie, muzyczne i taneczne. Uroczystość przygotowały panie Solomiya Korol, Ewelina Kaproń i pan Krzysztof Orlikowski. Dekoracja kwiatowa przygotowana została pod czujnym okiem pani Antoniny Gajos i pani Aleksandry Jarosz.  Podczas uroczystości mogliśmy podziwiać humorystyczne występy - skecze, pięknie zaśpiewane piosenki  i wyrecytowane wiersze oraz żywiołowe układy taneczne.

Wszystko to odbyło się w bardzo miłej i radosnej atmosferze, uśmiech pojawił się na twarzy każdej Pani i Dziewczyny. 

Chłopcy postarali się i dołożyli wszelkich starań, aby płeć piękna na długo zapamiętała tegoroczne obchody tego święta,  wręczali kwiaty i składali życzenia wszystkim Paniom. Dla swoich koleżanek i nauczycielek przygotowali plebiscyt na „Kobietę Roku 2020 ZSR w Kijanach”, w którym I miejsce zajęła pani Monika Żmuda-Szumiło, II m. – Katarzyna Sidor i ex aequo Wiktoria Brodzik, III m. Hanna Hernas. Wesoły program wprowadził wszystkich w dobry humor, a p. Jolanta Wąsala – dyrektor szkoły podziękowała artystom i organizatorom imprezy. W trakcie spotkania wręczono także dyplomy i nagrody za udział uczniów w Konkursie Fotograficznym NIEBO TAK, w Szkolnym Konkursie Wiedzy Ekologicznej oraz w Mistrzostwach Szkoły w Piłce Siatkowej.