Główna S p o r t
Narrow screen resolution Wide screen resolution default color green color orange color
Sport
Turniej Tenisa Stołowego w Piotrowicach 15.11.2016 Drukuj

Niepodległościowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Starosty Łęczyńskiego 9.11.2016 Drukuj

Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego 4.11.2016 Drukuj

W kategorii dziewcząt II miejsce w turnieju zajęła Ewa Niedzielska i IV miejsce Jagoda Nowosadzka a w kategorii chłopców w całych zawodach zwyciężył Krystian Cybul.

Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym 3.11.2016 Drukuj

W czwartek 3.11.2016 odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym. W zawodach wzięło udział 30 uczniów naszej szkoły.
Wśród dziewcząt niepokonana była Ewa Niedzielska - uczennica klasy IV D. Drugie miejsce zajęła uczennica klasy I DR - Ewa Podlodowska. Trzecie miejsce przypadło w udziale uczennicy klady IV D - Żaklinie Gajos.
W grupie chłopców najlepszy był Krystian Cybul (IV AR), drugi był Karol Tkaczyk (IV AR), natomiast ostatnie miejsce na podium zdobył Daniel Dołęgowski z klasy II R.
Uczniowie będą reprezentować szkołę na kolejnych szczeblach zawodów w tenisie stołowym. Już 4 listopada w ramach Licealiady walczyć będą w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego w Milejowie a 15 listopada w rozgrywkach w Piotrowicach.