Główna Samorząd Uczniowski
Narrow screen resolution Wide screen resolution default color green color orange color
Samorząd Uczniowski
Ogłoszenie Drukuj

Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2016/2017!

 
Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2014/2015 Drukuj

W dniu 29 września 2014 r w Naszej Szkole odbyły się wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego.

Kandydaci zostali przedstawienie społeczności szkolnej na plakatach wyborczych zawierających ich hasła wyborcze. Kandydatami byli:

Kinga Bartkowicz -  "Wybierz mnie , po mnie może być tylko lepiej "

Paweł Onyszko – "Wybierz mnie- biorę najmniejsze łapówki"

Marysia Podlodowska – "Nie będzie lepiej , będzie śmieszniej"

Izabela Zbiciak –" Głosuj na mnie, a nie pożałujesz "

 Komisja wyborcza w składzie Magda Smyk, Ela Jemielniak, Magda Tkaczyk zebrała głosy od 148 uczniów szkoły, co dało nam frekwencję 72,2 %.
















Po skrupulatnym podliczeniu głosów uzyskano następujące wyniki:

Kinga Bartkowicz – 18 głosów

Paweł Onyszko – 44 głosy

Marysia Podlodowska – 57 głosów

Iza Zbiciak – 22 głosy.

7 głosów nieważnych

 

Przewodniczącym Samorządu Szkolnego zostaje: Marysia Podlodowska
Zastępcą: Paweł Onyszko

 

Wszystkim głosującym bardzo dziękujemy za oddane głosy

a zwycięzcom gratulujemy!

 
SAMORZĄD UCZNIOWSKI Drukuj

Rok szkolny 2013/2014

Przewodniczący SU: Karolina Tkaczyk IV ch
Zastępca przewodniczącego: Anita Kubera II ch

Członkowie:

Dagmara Góźdź II L
Iza Szymona III d
Emilia Bielecka III L
Agata Słomka IV ch
Jagoda Urban III ch
Monika Markowska III ch
Robert Pędzisz III m
Arek Libera II L
Damian Andrzejuk II L
Marysia Podlodowska II d
Sławek Banaszek III m
Magda Mikołajczak I d

Wioletta Kycia I ar

Opiekunowie:
Katarzyna Brodowska
Diana Wolińska


Plan działań:

Przedstawiamy całej społeczności szkolnej nasze propozycje do pracy.
Nie obiecujemy, że uda nam się zrealizować wszystkie plany w tym roku szkolnym, za to zachęcamy do wspólnego działania!
Jeżeli macie jakieś inne propozycje, chętnie przyjmiemy sugestie.

Oto nasze plany:

Absolwenci:
Wysyłanie kartek urodzinowych najstarszym absolwentom.

Ekologia:
Zbiórka zużytych telefonów i baterii.
Dzień Ziemi.
Spotkanie z Ekologiem.
Organizacja stojaków na rowery.
Światowy Dzień Ochrony Środowiska Naturalnego (05.06.2014).

Imprezy Towarzyskie:
Otrzęsiny i ślubowanie klas pierwszych.
Halloween.
Światowy Dzień Rzucania Palenia (21.11.2013).
Andrzejki ( 29.11.2013).
Mikołajki (6.12.2013).
Dzień bez przekleństw (17.12.2013).
Dzień sprzątania biurka (08.01.2014).
Walentynki (14.02.2014).
Międzynarodowy dzień języka ojczystego (21.02.2014).
Tłusty czwartek (27.02.2014).
Dzień wiosny ( 20.03.2014).
Międzynarodowy Dzień Poezji (21.03.2014).
Międzynarodowy Dzień Tańca (29.04.2014).
Dzień sportów alternatywnych.
Dzień bibliotekarza i bibliotek (08.05.2014).
Światowy dzień bez papierosa ( 31.05.2014).
Wybory Miss i Mistera szkoły.

Praca na rzecz szkoły i ucznia:
Zorganizowanie giełdy używanych podręczników.
Szczęśliwy numerek.
Dyżury szkolne.
Forum uczniowskie.
Odwiedziny klas w celu rozmowy z uczniami o nurtujących ich problemach.
Ankiety na różne tematy.
Konkursy.
Radiowęzeł.
Utrzymywanie tablic informacyjnych na korytarzach.
Przeciwdziałanie wandalizmowi.
Opieka nad pocztem sztandarowym szkoły.
Godzina wychowawcza na dany temat przeprowadzona przez ucznia.
Wysyłanie kartek urodzinowych lub ogłaszanie przez radiowęzeł.

Akcje charytatywne:
Góra grosza.
Pomóż dzieciom przetrwać Zimę.
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.
Zbiórka darów dla osób potrzebujących.

Dyżury klas:
Samorząd Uczniowski odpowiada za organizację dyżurów klas.
W roku szkolnym 2013/2014 dyżury będą pełnić klasy w następującej kolejności:

klasa 4 ch
klasa 4 d
klasa 3 L
klasa 3 d
klasa 3 ch
klasa 2 L
klasa 2 d
klasa 2 ch
klasa 1 d
klasa 1 ar


SKŁAD POCZTU SZTANDAROWEGO

Reprezentacja szkoły

Anita Kubera II ch
Monika Szczygieł II ch
Katarzyna Mitura II L
Maria Podlodowska II d
Elżbieta Jemielniak II d
Agata Słomka IV ch
Monika Markowska III ch
Arkadiusz Libera II L
Damian Andrzejuk II L
Jakub Walczak III L
Sebastian Walczak I ar