Główna Programy/Projekty „LEPSZE JUTRO” – PODNOSIMY JAKOŚĆ KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W ZESPOLE SZKÓŁ ROLNICZYCH W KIJANACH
Narrow screen resolution Wide screen resolution default color green color orange color
„LEPSZE JUTRO” – PODNOSIMY JAKOŚĆ KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W ZESPOLE SZKÓŁ ROLNICZYCH W KIJANACH Drukuj

Bieżący semestr jest już ostatnim, w którym odbywają się różnego rodzaju zajęcia edukacyjne w ramach projektu „Lepsze jutro”. Koniec roku 2011 to również koniec realizacji tego trzyletniego projektu w naszej szkole. Dlatego też wielu uczniów intensywnie uczestniczy w zajęciach pozalekcyjnych. Uczniowie klas pierwszych technikum mają zajęcia wyrównawcze z języka polskiego i matematyki.  Maturzyści (technik żywienia i gospodarstwa domowego, rolnik, hotelarz, kelner) przygotowują się do egzaminów maturalnych z matematyki i języka angielskiego oraz egzaminów zawodowych. Uczniowie technikum rolniczego i ogrodniczego pod koniec września wyjechali na wycieczkę dydaktyczną na AGRO SHOW – wystawę sprzętu rolniczego. Klasy III m oraz kilku uczniów z klasy II m zasadniczej szkoły zawodowej - mechanik pojazdów samochodowych przygotowują się do egzaminu zawodowego w formie zajęć symulacyjnych – zapoznawczych z ROWEZ i próbnym egzaminie zawodowym w ośrodku egzaminacyjnym w Radzyniu Podlaskim. Mamy nadzieję, że tak jak i w ubiegłym roku aktywne uczestnictwo naszych uczniów w tych zajęciach przyniesie oczekiwane, pozytywne efekty w wynikach egzaminów maturalnych i zawodowych.

Galeria Zdjęć.