Główna Główna Aktualności Efektywne doradztwo edukacyjno-zawodowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych"
Narrow screen resolution Wide screen resolution default color green color orange color
Efektywne doradztwo edukacyjno-zawodowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych" Drukuj

W bieżącym roku szkolnym w Zasadniczej Szkole Zawodowej realizowany jest projekt przygotowany przez Ośrodek Rozwoju Edukacji dotyczący doradztwa edukacyjno-zawodowego. Na zajęciach klasy pierwszej i drugiej testowane są scenariusze opracowane przez ekspertów zajmujących się doradztwem. Rodzice i nauczyciele podczas przygotowanych spotkań również testują proponowane zagadnienia. Celem tego przedsięwzięcia jest stworzenie ram nauczania i podstawy programowej doradztwa edukacyjno-zawodowego na wszystkich etapach kształcenia.
W celu zapoznania się ze szczegółami projekt, należy kliknąć zdjęcie.