Główna Główna Aktualności Europejski Dzień Języków Obcych
Narrow screen resolution Wide screen resolution default color green color orange color
Europejski Dzień Języków Obcych Drukuj

30.09.2016r. obchodziliśmy w naszej szkole  Europejski  Dzień Języków Obcych.
Z tej okazji postanowiliśmy sprawdzić wiedzę uczniów o Wielkiej Brytanii i Niemczech.  Na powitanie uczniowie kl. IV D  Agnieszka Cygan i Mateusz Szymaniak przygotowali mały program rozrywkowy starając się udowodnić, jak ważna jest znajomość języków obcych w dzisiejszym świecie. Następnie reprezentacje klas wzięły udział  w quizie wiadomości o krajach anglo- i niemieckojęzycznych. Po zaciętej dogrywce I miejsce zajęli uczniowie klasy III D. Międzyklasowe rozgrywki umiliły występy Eweliny Staszek z kl. III W, Edyty Kozłowskiej (IV D) oraz Moniki Kościańczuk (I DR), które wykonały piosenki w języku angielskim i niemieckim. Całą uroczystość z wielkim wdziękiem poprowadziły Ola Zagraba i Natalia Jarząbek z kl.IV D.