Główna Główna Aktualności I Memoriał im. Kazimierza Budki
Narrow screen resolution Wide screen resolution default color green color orange color
I Memoriał im. Kazimierza Budki Drukuj

Po raz ostatni w tym roku szkolnym nasi piłkarze mieli możliwość reprezentowania szkoły w turnieju piłki nożnej. Również i tym razem znaleźli się w gronie najlepszych, a gdyby nie niespodziewana i jedyna w całym turnieju porażka zostaliby zwycięzcami I Memoriału im. Kazimierza Budki! Turniej z udziałem szkół podstawowych, gimnazjów oraz ponadgimnazjalnych odbył się w dniu 13.06.2014r. na piłkarskich obiektach treningowych w Łęcznej.
Przebieg naszych gier:
ZSR Kijany - "Jagiellończyk"        2:0
ZSR Kijany - "Milejów"                  2:0
ZSR Kijany - "Górnicza"                2:0
ZSR Kijany - "Paderewski"          1:2

Zdobywając wicemistrzostwo turnieju godnie nas reprezentowali:
Mariusz Kostrzewa
Arek libera
Łukasz Protas
Marcin Lech
Adrian Lutomski
Kornel Lutomski

mp