Główna Główna Aktualności ZEBRANIE RODZICÓW.
Narrow screen resolution Wide screen resolution default color green color orange color
ZEBRANIE RODZICÓW. Drukuj
17 marca semestralne zebranie z rodzicami rozpoczęło się występem grupy teatralnej z Gimnazjum nr 2 w Łęcznej pod kierownictwem pani  Aliny Knap. Mieliśmy okazję zobaczyć doskonale przygotowaną i wartościową sztukę pt. „Sekret” poświęconą problemowi uzależnień wśród młodzieży. Młodzi  wykonawcy zostali bardzo ciepło przyjęci przez widownię i nagrodzeni zasłużonymi brawami. W dalszej części  spotkania pan dyrektor Jan Trojak zapoznał rodziców z następującymi  kwestiami:

 

   

       

 

 

 

 

 

 

 


 

-        Kalendarzem wydarzeń szkolnych do czasu rozpoczęcia wakacji

-        Ofertą edukacyjną szkoły, w tym organizowanymi atrakcyjnymi kursami

-         Wykonanym sposobem gospodarczym remontem 3 sal lekcyjnych (położenie terakoty)

-        Planowaną termorenowacją sali gimnastycznej i budynku szkoły oraz czynionymi staraniami o pozyskanie na ten cel środków finansowych

-        Organizowanym w szkole 19 kwietnia Okręgowym Etapie Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, w którym wezmą udział również nasi uczniowie

-        Możliwością wydzierżawienia budynków szklarni

Dyrektor poprosił rodziców, aby wspierali szkołę dobrym słowem, przekazywali w swoim środowisku informacje o ofercie edukacyjnej, zachęcali dzieci do udziału w organizowanych w szkole konkursach, a maturzystów do korzystania z zajęć fakultatywnych przygotowujących do matury, przestrzegali przed niszczeniem sprzętów i paleniem w sanitariatach. Następnie podziękował rodzicom i wychowawcom uczniów klas maturalnych za zaangażowanie w organizację Studniówki, która była naprawdę bardzo udaną szkolną uroczystością. Na  zakończenie wystąpienia pan dyrektor zachęcił rodziców do konsultacji z nauczycielami poszczególnych przedmiotów.

Kolejnymi punktami zebrania były spotkania w klasach z wychowawcami oraz posiedzenie Rady Rodziców.