Główna Główna Aktualności Nasi uczniowie w konkursach
Narrow screen resolution Wide screen resolution default color green color orange color
Nasi uczniowie w konkursach Drukuj

Marzec to miesiąc bardzo bogaty w uczestnictwo naszych uczniów w konkursach.  

Znany nam już z ekscytujących występów uczeń klasy III d Paweł Zabłotny dzięki wspaniałej recytacji zdobył nominację do Turnieju Wojewódzkiego 56 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. W dniach 6-7 maja w Wojewódzkim Ośrodku Kultury w Lublinie weźmie udział w warsztatach recytatorskich i zaprezentuje się przed komisją konkursową. Trzymamy kciuki! 

W Powiatowym Konkursie Recytatorskim reprezentowały nas dziewczęta: Katarzyna Zarębska, Maria Lamont (zajęła II miejsce w kategorii recytacja) oraz Wioletta Szczepaniuk (zdobyła wyróżnienie w kategorii poezja śpiewana). Gratulujemy!  

Nie zabrakło nas też w XXXI Wojewódzkim Konkursie Czytelniczym „Józef Ignacy Kraszewski – jego życie i dzieło”, który co roku odbywa się w Muzeum J.I. Kraszewskiego w Romanowie. Reprezentowała nas tam uczennica klasy II ac Alicja Pożak, zwyciężczyni etapu szkolnego tego konkursu.